It's my life and is completely normal! 5

13. prosince 2015 v 12:09 | Mia |  It's my life and is completely normal!
Odkaz na předešlí díl→ Click
Odkaz na další díl→ _zatím nebyl zveřejněn_

Trošku kratší díl, snad nevadí. A předem se omlouvám za chyby, ne vždycky je vidím všechny.
Taky se chci omluvit, že jsem sem včera v pátek nic nepřidala, ale teď se prostě škola rozhodla provokovat různými testy, projekty, prezentacemi a podobnými věcmi. :/ Plus, učitelé si taky pořád něco vymýšlejí, chjooo.


Po chvíli jsem se od Hinaty odtáhla a zářivě se na ní usmála. "Tak co chcete dělat?" Optám se všech.
"Takže s náma jdeš?" Zeptala se pozitivně Hina.
"Jasně, ale jen kvůli tobě Hin."
"Tak to ti moc děkuju!" Zasmála se. Nakonec jsme se dostali do parku. Sedli jsme si pod stromy do měkoučké trávy.
"A co se vlastně stalo, že dneska nebyla ve škole ta tvoje kámoška. Jak se vlastně jmenuje Tamira?" Otočila se na mě Hina.
"Temari, jmenuje se Temari a no ja vlastně nevím. Asi je nemocná." Odpověděla jsem. Pak jsem ale zahlédla Tenten a zbytek, samozřejmě bez Tem.


Viděla jsem jim v očích, že to, že tady sedím s Hinou, Narutem a Sasuekm se jim nelíbí.
Tenten se vydala směrem k nám. 'Ale ne, asi si mě všimla, co to plácam určitš si mě všimla a teď jde sem.' Prolítlo mi hlavou.
"Ahoj Saky" Pozdravila klidně.
"Ahoj Tenten, co potřebuješ?"
"Ehm... mohla by si se mnou na chvilku?" Optala se nevinně.
Kouknu na Hinu, ta na mě jen slepě kouká (jde vůbec slepě koukat? :D), po chvíli se otočím zpět na Tenten. "Eh, jasně..." Chytně mě za ruku a táhne pryč.
"Co tam s nimi sakra jako děláš?"
"Coby, to že se nemusíte vy neznamená, že se s nimi přece nemůžu bavit..."
"No, to je tvoje věc, ale pak za náma teda nechoď, že ti nějak ublížili...káždopádně kvůli tomuhle jsem nepřišla. Tebe evidentně nezajíma kde je Temari co?"
"Já, myslela jsem, že je nemocná..." Odpovím.
"Jasně...myslela. No možná, že kdyby si se tady nebratříčkovala s Hinatou, která ti mimochodem včera ještě vadila, zjistila by si, že Temari je v nemocnici. Má zlomenou nohu. Celou dobu na tebe čekala. A co jí mám asi tak říct? Že jak jednou nepřišla do školy, ty si si našla někoho jiného?"
"Ona je v nemocnici?" Vypadlo ze mě. "Proboha, co dělala?"
"Na to se jí zeptej ty, měla by si za ní zajít."
"Já, jasně! Jen si dojdu pro batoh. A mimochodem, není to tak, že bych si za ní našla náhradu. Ale nemám jen jednu kamarádku jasný?"
"Hele mě je to jedno.. Káždopádně ty by si za Temari měla jít. Byla by smutná."
"Však už jdu. Tenten...dík, že si mi to řekla."
"Hm...ale dělej, nebo to nestihneš a po osmé už tam nikoho nepouštěj." Otočila se a šla zpátky k její bandě. Otočila jsem se stejně rychle, jako Tenten a běžela zpátky k Hinatě. Teda spíš k mému batohu. Doběhla jsem tam a chňapla batoh.
"Hin, já už musím, zejtra ve škole čau!" Křiknu po ní a už běžím přes přechod do nemocnice. Je totiž naproti parku.
"Hele nešla náhodou do nemocnice?" Všiml si Sasuke.
"Divný..." Prohodil Naruto. Hinata na to nic neřekla. Jen koukala směrem k nemocnici. Zamračila se, protože jí štvalo, že jí nic neřekla.

Doběhla jsem na recepci a ptala se po Temari. Řekli mi, že je na pokoji číslo 26. Na nic nečekám a už si to pádím do druhého poschodí, při čemž hledám číslo jejího pokoje. Konečně, zahlédla jsem pokoj s číslem 26. Doběhla jsem k němu a zaklepala. Z pokoje se ozvalo slabé "dále". Pomalu jsem otevřela dveře a potichu za sebou zavřela.
"Saky, ty si přišla." Usmála se na mě Tem.
"Promiň mi, přišla bych dřív, ale myslela jsem si že jsi jen nemocná. Ale když mi Tenten řekla, že máš zlomenou nohu, tak sem se lekla a rychle jsem šla za tebou."
"Sem ráda že jsi přišla." Usmála se na mě.
"A co se ti vlastně stalo." Nad touhle otázkou posmutněla. "Srazilo mě auto."
"Proboha, co si dělala?"
"Já nic, to ten magor si to jel 100km v hodině. Měl červenou, jenže jak jel rychle nestihl zabrzdit, no a já už stála uprostřed přechodu."
"Chudáčku." Lituju jí.
"To je v poho Sak. Můžu být ráda, že se mi nestalo něco horšího." Usmála se.
"To teda. Počkej toho zmetka najdu a pořádně profackuju, třeba si uvědomí, že tady nejsme v Texasu." Obě jsme se zasmáli.
"A proč tě tady vlastně drží?" Zeptám se, vždyť má přece jenom zlomenou nohu. S tím se nemusí ležet v nemocnici.
"Ale...radši si mě tu nechali na pozorování, tak přece jenom, srazilo mě auto."
Ja jí na to už jen kývla.

Další hodinu jsem si ještě povídali, no ale pak už jsem musela jít. Bohužel měla jsem ještě úkoly, takže jsem musela do knihovny pro jednu knížku. S Temi jsem se rozloučila a namířila jsem si to ke knihovně. Máme ji blízko školy, aby studenti nemuseli chodit nějak extrémě daleko.
Došla jsem do druhého patra knihovny a hledala pár knih. A protože hodně čtu tak se i v knihovně docela vyznám. Jeden čas jsem tu dělala i brigádu. Rovnala a uklízela jsem knížky, takže vím, kde se co zhruba nachází. Po chvíli jsem našla co jsem hledala a vydala jsem se domů. Udělala úkoly ze školy a pak jsem šla na noťas. Hned jak jse mse přihlásila na Facebook ode mě Hinata vyzvídala, co se stalo, že jsem šla do nemocnice. Jestli se něco nestalo s tetou. Já ji jen uklidnila, že teta je v pohodě. Dál už se neptala. Notebook jsem po dobré chvíli zase zaklapla a položila na stolek vedle mé postele. Co na něm, když Hinata už musela jít. Přišla jí návštěva, příbuzní. Chápu to. Moje teta taky není zrovna nadšená, když někdo příjde a já se od noťasu nehnu. A že to může být jen sousedka. No jo no, chce abych byla slušná holka... Ale to není podlemě nikdo. Nejde to. Vždycky se udělá něco špatně, prostě chyba, díky které nejsme my holky slušné. Tak by to alespoň řekli kluci. Nejsme, neomylné tak co. I já par chyb udělala, na štěstí mi je teta prominula. A za to sem ji vděčná. Jediná Hinata zná o mě pravdu, a jsem ráda, že to nikomu nevykecala. Nerada mluvím o své minulosti.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misao Misao | Web | 13. prosince 2015 v 13:02 | Reagovat

Peknééé!!! Chudák Temari :( Rýchlo pokračovanie prosím..

2 Mia Mia | Web | 13. prosince 2015 v 16:29 | Reagovat

Pokusím se :) ...kéž by byl víkend delší :/

3 Naty-chan Naty-chan | E-mail | 14. prosince 2015 v 18:47 | Reagovat

Krasne!Rychle pokračko

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama