Abnormal II.

15. prosince 2015 v 15:00 | Mia |  Abnormal

Odkaz na předešlý díl→ Click
Odkaz na další díl→ Click


Druhý den ráno, se všichni sešli před bránou Konohy a to přesně v osum hodin. Samozřejmě, Kiba prostě nemohl nechat svého věrného přítele doma. Takže Akamaru šel s nimi. Už tam byli skoro všichni, tedy byl tam Neji, Chouji, Kiba se svým zvířecím kamarádem, Shikamaru, Tenten, Ino a i Sakura. "Tak můžeme jít ne?" Prohlásil Kiba. "Jo teď už jo!" Křikl na Kibu někdo ze stromu. Kiba se ohlédl, spatřil tam Naruta.


"Naruto...? Co ty tady? Kdy si se vrátil?" Divil se Kiba. Tak dlouho svého kamaráda neviděl. "Ále, teprve včera jsme se vrátili. A když jsem slyšel co se stalo, tak jsem prostě nemohl sedět na zadku." Odpověděl na všechny jeho otázky. Teda alespoň se o to pokusil. "Fajn už jste se dobratříčkovali? Protože já bych ráda šla na pomoc...a teď vnímej Kibooo... Hi-na-tě. Souhlasíš?" Jen to Ino dořekla tak už Kiba skočil na strom. "Jasně Ino. Můžeme jít." Odvětil. Věděl totiž, že jeho tmavovlasá parťačka ho potřebuje.
Všichni se teda zvedli a namířili si to přímo do lesa. "Hinato...mi tě najdem...neboj." Řekla si v duchu Sakura." Tahle věta jí přiměla zrychlit. Až se nakonec dostala před Kibu a Akamara. Jakože ti byli rychlí, přece jenom Akamaru je pes. K tomu ještě ninja pes. Ale na Sakuřinu rychlost neměl. Všichni se divili jak může bejt tak rychlá. Když si ale všichni vzpoměli, jaký je účel mise, byli na tom stejně. Po půl hodiě neuspěšného hledání a taky ticha (no co museli se přece soustředit), Neji zastavil. Věděl že tady něco nehraje, ale svou myšlenku už nedokončil, protože se po nich z ničeho nic začali ze všech stran valit kunaie. Neji je naštěstí všechny vykryl. Podobně na tom byli i ostatní. "Odkud to sakra šlo?" Vykřikl Naruto. Jen to dořekl, ze křoví vylítl Sasori, Deidara a Tobi. (Dejme tomu, že žijou ok? :D) "Naruto myslím že ti nemusím odpovídat, že ne." Řekl tiše Shikamaru.
Během chvíle se tu strhl nebezpečný boj. Deidara si vzal na starost Naruta, Sakuru a Nejiho. Tobi si vzal Tenten a Kibu. (Připomínám, Tobi je dost silnej, není to žadný pako. Ikdyž se tak občas jeví.) No a na Sasoriho zbyli poslední tři. Shikamaru, Ino a Chouji. Ale pro něj to je hračka. Vždyť ovládá loutky. To spíš pro ně to bude pěkná fuška. Konečně se těm třem podařilo to, co chtěli. Chtěli je rozdělit. Tím pádem se jen tak snadno nenajdou. A tím hůř si budou pomáhat. Bohužel nikomu z nich to nedošlo.

"Hm...tři na jednoho? To je nefér." Řekl Sasori. Ale i přes tuhle nevýhodu se usmál. Vždiť je jeden z Akatsuki. Myslí si, že právě oni tři proti němu nemaj šanci. Jako první se rozběhla Ino. Už nevydržela jen tak stát a koukat na něj. "Ino! Dávej pozor" Křikl Shikamaru. Chouji si jen sedl a jedl chipsy. "Chouji, necpi se furt. On je sice jenom jeden. Jenže ovládá loutky." Jen to dořekl všude okolo se už vznášeli loutky s modrými lanky, které směřovali k Sasorimu. Bylo jich kolem 10. Hned na to tři loutky hodily proti Ino kunaie. Ino se jim lehce vyhla. Dokonce pár kunaů i chytla a hodila zpět. Chouji a Shikamaru už na nic nečekali. Vyběhly na pomoc své týmové partnerce. Takhle to šlo asi další půl hodiny. Nedokázali se k němu dostat moc blízko. Vždy je odradily jeho loutky. Až přišla na řadu další várká kunaiů. Jenže všichni už byly vyčerpaní. A kunaie už neházeli jenom tři loutky, ale rovnou všech dese. Shikamaru se tomu vyhnul a i Chouji to přes menší obtíže zvládl. Zato Ino už tak hbitá nebyla. Jeden jí trefil přímo do břicha. Ino nic neřekla. Jen se sesunula k zemi. "Ino! Ino vydrž!" Křičeli na ní aby neztratila vědomí. Jenže ztratila. Rána byla hluboká a Ino v šoku.
"Hm...tak se mi zdá že ta vaše blonďatá kámoška to má spočítené." Usmál se Sasori. Všechny loutky zmizely v kouři. Sasori si tam něco žbrblal pro sebe. Shikamaru se rozhodl, že se podívá po ostatních, jak na tom jsou a kdyby už byly hotový, tak aby jim šli na pomoc. Téhle chvilky Sasori hodlal využít. Jenže, pořád tam byl Chouji...


No Deidara to už tak lehké neměl. Přeci jenom měl tam Naruta a Sakuru. Tyhle dva trénovali Tsunade a Jiraiya. A Neji, ten už je jounin z čehož vyplívá, že slabý rozhodně není. 'Co teď?' Pomyslel si Deidara. Za ním skála, napravo růžovlasá holka s monstrozní, na levo kluk s byakuganem a před ním ten co má v sobě ocasého démona. 'To je zlé...'
"Co uděláš teď...hm?" Provokoval blonďáček. "Naruto!" Okřikla ho Sakura. Moc dobře veděla, že s nima není dobrý si zahrávat. Přece jenom, Akatsuki nejsou slabí. Chvíli tam ještě takhle stáli, pak Deidara hodil na zem něco, z čeho se začal valit dým. Když to přestalo, on už tam nebyl. "Sakra, je pryč." Zaklel Neji. Po té soustředil svou čakru do očí. "Byakugan!" Řekl a už se rozhlížel po okolí. Nikde nikoho neviděl. A to se mu nelíbilo, není přeci možné, že by tak rychle zmizel. "Tak co Neji, vydíš ho někde?" Optala se Sakura. "Ne, ale to není možné. Nejde aby tak rychle zmizel!" Chvíli tam ještě prohledával okolí, pak usoudil, že asi opravdu odešel. Ale pořád mu tu něco nehrálo. Jak tak rychle mohl zmizet. A proč? Radši se vydali na pomoc ostatním. Jenže problém byl, že když už konečně našli Tenten s Kibou, tak se jim stalo něco podobného. Nikdo nikde. "Nerozumím tomu." Řekl nahlas svou myšlenku Neji. Akamaru zakňučel. "Copak je. Akamru!?" Křikl po něm Kiba, když se Akamru rozběhl pryč. Zastavil se asi o kus dál a začal štekat. Kiba se za ním rozběhl. Ze země sebral čelenku. Byl na něm znak listové. "Nestratil někdo z vás ochrannou čelenku?" Optal se když ostatní doběhli. Všichni si skontrolovali své čelenky. Překvapivě nikdo jí nepostrádal. "Ale ještě je možnost, že bude patřit Ino, nebo někomu z jejího týmu." Snažila se je přesvědčit Sakura. I jí to nehrálo. Přece by se tu jen tak z nenadání, neoběvila cizí čelenka. Kiba jí dal očuchat Akamarovi, ten začal štěkat na Sakuru. Všichni na ní stočili pohled. "No já svojí čelenku mám." Řekla na obranu Sakura. "Akamaru, klid, nepatří to Sakuře." Chlácholil ho Kiba. "Když né jí tak komu... A proč tedy štěká na Sakuru?" Ozval se Neji vážným hlasem. Vůbec nic tady nedávalo smysl. "A kde je vůbec Shikamaru, Chouji a Ino?" Zeptala se Tenten. "Co když se jim něco stalo?" Myslela nahlas. Všichni jí dali za pravdu. Všechno hezky popořadě. Nejdřív najdou zbytek kamarádů a až pak budou řešit záhadnou čelenku a záchranu Hinaty. "Ale takhle se nikam nepohneme." Řekl Naruto. A v tom měl pravdu zase on. "Pak bude lepší, když se rozdělíme. Budeme i míň nápadný." Navrhl Neji. Všichni souhlasili. Neji, Tenten a Naruto se vydali hledat Hinatu. Sakura s Kibou a Akamarem šli najít ztracené členy dočasně utvořeného týmu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Misao Misao | Web | 16. prosince 2015 v 15:35 | Reagovat

čooo prečo Akamaru štekal na Sakuru? A kde je tá Hinata? Nooooo tak pokračko prosím čo najrýchlejšie :) Super diel :)

2 Mia Mia | Web | 16. prosince 2015 v 15:38 | Reagovat

Všechno se vyjasní, ovšem nevím kdy :D Děkuju, jsem strašně ráda, že se ti to líbí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama