He is different then others! 3/4

25. listopadu 2015 v 14:45 | Mia |  Jednorázovky
- Další dílek...vypadá to, že místo 3 částí bude mít 4. :) -
Odkaz na předešlou část→ Click
Odkaz na další /poslední/ část→ Click


Dneska je 23. prosince. Je to už měsíc. Měsíc, co jsem se neviděla se Sasukem. Co jsem ho neslyšela. Ne že by mi nevolal, to teda volal. Ale neměla jsem náladu mu to vzít. Nevím jak, ale přišel na můj Facebook. No podle fotky a jména to asi nebylo tak těžké. Jeho žádost o prátelství jsem nepříjmula, ale ani neodmítla. Pořád přemýšlím. 'Neměla bych si nejdřív ověřit fakty, než myslet si něco, co nemám potvrzené? Nevím, asi ano. Ale jak? To ho mám jako sledovat? Vždyť ani nevím, kde bydlí. Za to on ví kde bydlím já. Kdyby mi něco chtěl přišel by. Takže...' Z přemýšlení mě odtrhlo zvonení. To bude Hinata. Dneska jsem jí pozvala na přespání. Je pátek, no a bude tu spát až do neděle. Aspoň nebudu sama. Rodiče odjeli na pracovní cestu. Spíš mamka, je doktorka a táta jel s ní. Jen tak. Ale mě to vyhovuje. Rychle běžím po schodech a otevírám dveře. Stoji tam Hinata. "Ahoj Hin." Pozdravím jí vesele.
"Ahoj Sakuro, hele prosím tě, nevadilo by ti, kdyby, no...totiž, mohl by tu přespat i Naruto?" Vypadlo z ní nervozně.
Naruto, toho jsem neviděla od základky. Jo znali jsme se, byl to super kamarád. "Jasně!" Usměju se a pozvu jí dovnitř. 'Aspoň nebude nuda...' "Víš on ale říkal, že prej nebude sám. Jeho starý kamarád se prý oběvil nedávno ve městě. (Kdo to asi je? :O) Nevím jak se jmenuje, prakticky ho neznám, ale...podle toho, co mi o něm Naruto říkal...určiě není jako tvůj bejvalej." Nad tím jsem se musela zasmát. Krásné přirovnání. "Nevadí. Když teda není jako "můj bejvalej", je to v pořádku." Usměju se na Hinu a ona mi úsměv oplatí. 'To to teda začíná...' "Hinato, si si jistá že víc jich nepříde? Nerada bych tady z toho potom měla soukromou, nesoukromou párty. Co si budem povídat, obě známe Naruta."
"Haha...si vtipná, Saky určitě jich nepříjde víc. Jestli jo Naruto to schytá, neboj se. Navíc myslím, že po tom, co jsi se učastnila kroužku sebeobrany, by se o nic ani nepokoušel."
"Pravda! To je fakt. Určitě by se mě bál." Řeknu ironicky a jdu do kuchyně udělat popcorn k filmu, který Hinata přinesla.

Uběhlo několik hodin, právě teď je 8:00. "Hinato, nechci strašit ale, neměl tu už dávno být Naruto s tím jeho kamarádem?"
"Nevím, asi se někde zasekli. Vždyť se neviděli celkem dlouho." "Asi ano." Dám jí nakonec za pravdu.
"Hele, ale co ty a ten Sasuke?" Nahodí další téma. "Aleee...ani nevím."
"Jak nevíš?" Povytáhne obočí.
"Naposledy jsem ho viděla v knihovně..." "A?" "nenechala jsi mě domluvit, byl tam s nějakou holkou." "Juuuj. No počkej, to ale neznamená přece nic ne?" "Nevím Hinato, pravda sice je, že od něj byla docela věkově více...byla prostš starší, ale pořád to neznamená, že spolu něco nemohli mít, na věku přece nezálěží ne?"
"No...zaleží jak moc je kdo starej." Vypadne z ní, zasměje se a obejme mě. "Neboj. I kdyby to byla jeho holka, což připomínám nevíš jistě, stejně si někoho dřív či později najdeš. Ty určitě." Odpovím jí na to jen úsměvem. Snaží se mě podřžet a podpořit. Lepší kámošku snad nemám. Docela si zase připadám, jako by mi bylo 15 let. Starosti s klukama, přespávání u přátel. Tohle mi bude chybět, i když, kdo říká, že to je zakázaný pro 19 letý?

Blíží se desátá hodina a Naruto nikde. "Divný." Řekne Hinata. "Hin, mě to přišlo divný taky, ale už nejméně před dvěmi hodinami."
Jen to dořeknu Hinatě začne zvonit mobil. "To je Naruto." Zavýska jako malé dítě a zvedne telefon. "Naruto jsi v pořádku? Kde jsi? Stalo se něco?" Začne se ho vyptávat jako moji rodiče pokaždé, když jsem si domů přivedla nějakého kluka.
"Aha...hmmm...jo, jasně...neboj se, slibuju, pa." Hinata se podezřele ušklíbla, hned po tom nahodila "důležitý" obličej. Saky, Naruto říkal, že semu rozbilo auto. Pojedu mu na proti, jedeš se mnou?" Zeptá se a vypadá to, že očekává, že řeknu... "Jasně že jo." Usměju se a začnu si oblékat teplou bundu a boty. Přeci jenom je ten prosinec, no a sníh ještě pořád trvá. S Hinatou se oblečeme a razíme na autobus.

"Kde sakra jsou? Neříkal Naruto náhodou, že budou tady u té fontány?" Ptám se Hinata. Stojíme tu už 10 minut a ani Naruto, ani ten jeho kamarád nikde. Do toho začalo pořádně snežit. Doslova...byla válnice. Všude jenom bílý snih, nic jiného nešlo vidět. Jenže se sněhem a větrem taky přišel chlad. "Až příde... Já toho Naruta přetrhnu." Vztekám se jak malé dítě. Hinata na to jen pokrčí rameny. "Uklidni se Sakuro, asi jim to déle trvá. Přece jenom, to auto nemohli nechat ve prostřed silnice."
"Jasný jasný, ale to že tady mrzneme je jim jedno. No tobě to nevadí?" Stežuju si. Abych pravdu řekla, na Hinatě je vidět, že už jí to taky nebaví. 'Ale, co by pro Naruta neudělala.' Hinatě začne v kapse zvonit mobil. Zase... "Halo? Naruto? Kde jste? Jo. Hm... Dobře!" Típla hovor a mobil si zandala zpět do kapsy. Sak, počkej tu půjdu Narutovi na proti, má nějaký problém s autem."

"A...a to jako nemůžu jít s tebou?" "No...ne, však my jsme za chvíli zpátky." Poslední, co mi řekla. Po minutě jí už nebylo vidět. Jak jsem říkala, sníh. (kéž by byl i u nás... -_- jenže mi máme vždycky smůlu, a bílé Vánoce nemáme :D)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Misao Misao | Web | 26. listopadu 2015 v 22:32 | Reagovat

Páni.. dobré.. teším sa na ďalšiu časť :) Čo najskôr poprosím :)) A prepáč, že som tu tak dlho nebola len som mala veľa roboty :( Ale moc ma potešila táto nová, podarená časť :) Ale nechcem koniec.. Daj to na 5 alebo aj 10 častí :D

2 Mia Mia | Web | 27. listopadu 2015 v 17:36 | Reagovat

Jsem moc ráda že se líbí, ale na víc částí to opravdu nejde. :D Já bych nevěděla jak dál. I když, možná bych z toho moha udělat dílovku, ale asi by to trvalo déle, než bych to vymyslela. Uvidím... :D

No a pak chápu, taky teď nemám čas, musím dělat tři seminárky, a pak jsme psali větší písemky atd... :D

3 Naty-chan Naty-chan | E-mail | 28. listopadu 2015 v 12:45 | Reagovat

Pěkný díl snad aspoň ten poslední díl bude pěkně dlouhej XD

4 Mia Mia | Web | 28. listopadu 2015 v 19:49 | Reagovat

Pokusím se :D napadlo mě, že bych udělala epilog :3 No to ale ještě nevím :D

5 Camelia Camelia | E-mail | Web | 26. prosince 2015 v 23:08 | Reagovat

My taky ne, takže v tom nejste sami :D
Docela hezká oddechovka a já pokračuju. Jen.. to písmo se na Sakuře trochu špatně čte...

6 Mia Mia | Web | 28. prosince 2015 v 14:58 | Reagovat

Jo o tom vím...nemám to ještě vychytané :D snažím se udělat nový design, tam by už nic překážet nemělo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama